1. Ana Sayfa

Fox Tv yeni sezon dizileri ne zaman başlayacak

Fox Tv yeni sezon dizileri ne zaman başlayacak
+ - 0

Yeni sezona sayılı günler kala dizilerin set haberleri gelmeye devam ediyor. İzleyiciler Fox TV dizilerinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağını ve yeni dizilerin detaylarını merak etmeye başladı. İşte Fox TV dizileri hakkında bilgiler

2020-2021 sezonu için diziler yine bomba gibi geliyor. Fox TV’de kısa süre yayınlanan ve daha sonra salgın nedeniyle yayınlanmayan yapımlarda set hazırlıklarına başladı.

FOX TV 2020-2021 YENİ SEZON DİZİLERİ

1- Mucize Doktor Ne Zaman Başlayacak?

mucize doktor neden yayınlanmadı 2 nisan

Ekranların en sevilen dizilerinden birisi olan ve salgın nedeniyle ara vermiş olan Mucize Doktor dizisi 16 Temmuz Perşembe günü sete çıkarak yeni sezon çekimlerine başlayacak.

2- Yasak Elma Dizisi Yeni Sezon Çekimlerine Ne Zaman Başlıyor?

yasak elma 75

Geçtiğimiz sezonun en çok yükseliş gösteren ve ilgi gören dizilerinden birisi olan Yasak Elma, bu hafa sete çıkacak. 16-17 Temmuz tarihlerinde yeni sezona merhaba diyecek ve set start alacak.

3- Baraj Dizisi 2.Sezon Ne Zaman?

baraj dizisi oyuncu kadrosu ve konusu fox tv

Sadece 2 bölüm yayınlandıktan sonra salgın nedeniyle ara veren Baraj dizisi 2.sezonu bu hafta sete çıkarak başlatacak. 17 Temmuz Cuma gününden sonra başlayacak olan çekimler sonrasında dizinin yeni bölümleri kısa süre içerisinde yayında olacak.

4- Zümrüdüanka dizisi yeni bölümleri ne zaman başlayacak ve oynayacak?

zümrüdüanka dizisi tekrarı

Geçtiğimiz sezon Kapadokya’da devam eden çekimleri koronavirüs sebebiyle ara verilen dizi sezon finali ilan etmişti. Bu haftanın başında çekimlere yine kaldığı yerde başlayan dizinin yeni sezonu erken açması bekleniyor. Henüz net bir tarih verilmemiş olsa da çekimlerin başladığını belirtmek isteriz.

5- Savaşçı dizisi hakkında henüz bir yayınlanmadı.

6- Öğretmen dizisi çekimlere geç başlayacak gibi görünüyor. İlerleyen günlerde detaylı bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Yeni Sezonda Devam Edecek Olan Diziler

  • Bay Yanlış
  • Sen Çal Kapımı

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?