İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Erzurumlu Mümessil Yorumları ve Gişe Sayısı

Erzurumlu Mümessil Yorumları ve Gişe Sayısı
+ - 0

Sinemalarda 6 Mayıs Cuma günü vizyona giren yerli filmlerden Erzurumlu Mümessil’i izleyenler yorumları ve filmin gişe hasılat sayısını merak etmeye başladı. Bildiğimiz gibi bir çok izleyici yorumlardan yola çıkarak bazı filmlere gitmektedir. Özellikle gişe yapan filmler sinemaseverler tarafından tercih edilmektedir.

Boz Yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Burak Bozdağ, Dila Danışman, Burcu Binici, Ayhan Taş, Metin Yıldız gibi isimlerin yer aldığı film toplamda süre olarak 2 saat 1 dakika olarak sürmektedir. Türkiye geneli tüm sinemalarda vizyonda olan film hakkında olumlu yorumlar yapılmaktadır.

Erzurumlu Mümessil Filmi Gişe Hasılat Sayısı

Yerli film toplamda 1 haftada 496,459 TL hasılat yapmıştır. Ve ayrıca toplamda 1 haftada 18.720 kişi sinemalarda filmi izlemeye gitmiştir.  Komedi tarzındaki filmin yaklaşık olarak 15 hafta kadar vizyonda kalması beklenmektedir.

Erzurumlu Mümessil Kaç Saat ve Dakika

Film toplamda 2 saat 1 dakika olarak sürmektedir. İmdb puanı ise 6.0 olarak belirlenmiştir.

Erzurumlu Mümessil Yorumları

erzurumlu mumessil gise

Ortalama izleyicilerden 5 üzerinden 3 ile 4 puan alan film hakkında doğal bir komedi filmi olduğu ve izlenmeye değer olduğunu savunuyor. Bazı izleyicilerde fazla komik değil ama akıcı olmasından dolayı beğendiğini belirti. Genel olumlu yorum yapmış olsa da tersi yorum yapanlar ise ses ve sahne sorunları olduğu konusunda uyarıda bulundu.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?