1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Erşan Kuneri dizisi yaş sınırı kaç? Erşan Kuneri yorumları

Erşan Kuneri dizisi yaş sınırı kaç? Erşan Kuneri yorumları
+ - 0

Bugün Netflix platformunda yayınlanan Erşan Kuneri dizisinin kaç yaş sınırı olduğu ve çocuklar için uygun olup olmadığı merak ediliyor. Ayrıca Erşan Kuneri dizisi hakkında yapılan yorumları sizler için paylaşıyor olacağız. Uzun süredir çekimleri devam eden dizi sevilen platform Netflix üzerinde yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak gibi isimler yer alıyor.

Erşan Kuneri Dizisi Yaş Sınırı

ersan kuneri dizisi

Dizi 13 yaş ve üzeri için uygundur. Daha önceki Cem Yılmaz filmlerinde kısa bir şekilde rolleri olan bu karakter ile ilgili geçtiğimiz yıl çalışmalara başlayan ünlü komedyen, 13 Mayıs itibari ile dizinin ilk sezonunu yayınlamış oldu. Ne kadar izlenme alacağı ise şimdiden merak ediliyor. Sosyal medyada gündem olan Erşan Kuneri hakkında binlerce yorum yapıldı.

Erşan Kuneri Yorumları

ersan kuneri dizisi yorumlari

Dizi hakkında muhteşem ve çok iyi olmuş diyenlerde fazla ve tam tersi olmamış hatta çok kötü olmuş diyenlerin sayısı da bir o kadar fazla diyebiliriz. Twitter üzerinde açılan #erşankuneri etiketinden tüm yorumları görebilirsiniz. Peki sizler dizi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?