1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler

Enes Batur Neden Youtube Video Atmıyor 2022

Enes Batur Neden Youtube Video Atmıyor 2022
+ - 0

Youtube ve sosyal medyada fenomen isimlerden birisi olan Enes Batur Neden Youtube Video Atmıyor konusu tartışılmaya devam ediliyor. Youtube üzerinde 15,6 milyon aboneye sahip olan Enes Batur yaklaşık 5 aydır kanalına video çekmiyor ve paylaşmıyor. Durum böyle olunca onu sevenler bu durumun detaylarını merak etmeye başladı. Hatta Enes Batur öldü mü diye sorular gelmeye başladı. Yıllardır yayınladığı videolarla adından söz ettiren ve en son yayınladığı videonun üzerinden tam 5 ay geçmiş olan ünlü fenomenin takipçileri açıklama bekliyor.

Fenomen Enes Batur Neden Youtube Video Atmıyor Paylaşmıyor

enes batur neden youtube video atmıyor
Enes Batur Neden Youtube Video Atmıyor 2022 1

Son aldığımız bilgiler neticesinde ünlü isim, farklı bir konsept üzerine çalıştığı ve bir süredir de yurtdışında tatilde olmasından dolayı video atmıyor. Kendisinin yakın arkadaşları da konu hakkında daha önce canlı yayınlarda açıklamalarda bulunmuştu. Burak Güngör’ün yayınladığı videoda Enes Batur’un farklı şeyler denemek istediği ve çok yakında yeniden döneceği öğrenildi.

Enes Batur Youtube’ u Bıraktı mı? Neden Video Çekmiyor

9 yıldır bu sektörde yer alan Enes Batur’un Youtube platformunu bırakmadığı sadece biraz yorulduğu ve dinlenmek istediğinden dolayı video atmadığı öğrenildi. Ünlü isim bir süre sonra yeniden video paylaşmaya başlayacağını açıklamıştı.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?