İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Emanet dizisi Seher Diziden Ayrılıyor Mu?

Emanet dizisi Seher Diziden Ayrılıyor Mu?
+ - 0

Kanal 7 ekranlarında yayında olan başarılı dizilerden Emanet dizisinde başrol krizi çıktı. Dizide Seher rolü ile yer alan Sıla Türkoğlu diziden ayrılıyor mu konusu gündeme geldi. Dizinin başrol kadın oyuncusu olan Seher, ani bir karar ile diziden ayrıldı. Sezon finalinde ise yerine dublör kullanılarak çekimlerin tamamlandığı yapımcı firma tarafından açıklandı.

Karamel yapım tarafından hazırlanan ve başrolünde Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu’nun canlandırdığı dizinin yapımcı firmasının açıklamaları sonrasında neler olacağı merak edilmeye başlandı.

Peki Sıla Türkoğlu Emanet Dizisinden Neden Ayrıldı?

Gelecek sezon dizide rol almak istemeyen oyuncu, sözleşmesi olduğu halde bunu yapım şirketine iletti. Konu hakkında ret cevabı gelince sözleşmesinin fesih edilmesini istedi. Bu durumda da ret cevabı gelince bu defa çekimlere gelmedi. Oyuncunun olmamasından dolayı sezon finali çekimleri dublör ile tamamlandı. İşte yapım şirketinden gelen o açıklama:

emanet dizisi seher

Gelecek sezon yerine hangi oyuncunun yer alacağı merak edilirken emek verilen bu projenin aynı kararlılıkla devam edeceği Karamel Yapım tarafından yapılan açıklamada belirtildi.

Seher Emanet Dizisinden Neden Ayrıldı?

Gelecek sezon devam etmeyeceğini belirten güzel oyuncu, sözleşmesini fesih etmek istedi. Bunlar kabul görmediği için çekimlere gelmeyen oyuncu hakkında sosyal medyada yer alan iddialara göre, yeni bir dizi ile anlaşma sağladığı gelen bilgilere arasında yer alıyor. Ve son aldığımız bilgilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde rol alabileceği belirtiliyor. Henüz net bir bilgi olmasa da, Gönül Dağı dizisinde Dilek rolünün ayrılacağından dolayı yerine bir isim düşünülüyor. Bu ismin Sıla Türkoğlu olabileceği öğrenildi.

Emanet Dizisi Seher Ölüyor Mu?

Peki dublör ile tamamlanan bölüm sonrasında oyuncu nasıl diziden ayrılacak o da merak konusu oldu. Muhtemelen sezon finalinde senaryoda ölerek Emanet dizisinden ayrılacak gibi görünüyor. İlerleyen günlerde konu hakkında detayları göreceğiz.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?