1. Ana Sayfa

Çukur Kulkan Erdenet Kimdir?

Çukur Kulkan Erdenet Kimdir?
+ - 0

Show TV ekranlarında ilgiyle izlenen ve bu sezon final yapacak olan Çukur dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. Kulkan Erdenet rolü ile dahil olan isim Genco Özak oldu.

Bildiğimiz üzere dizide Erdenet ailesi ile Çukur sürekli olarak karşı karşıya geliyordu. Selim’in ölümünden sonra Erdenet ailesini bitirmek için Yamaç ve diğerleri harekete geçiyor. Sezonun en hareketli bölümü geliyor diyebiliriz. Ancak bu noktada Erdenet ailesinin daha önce ortaya çıkmayan üyelerinden Kulkan Erdenet sahneye çıkıyor. Adeta ortalık yangın yerine dönüyor. Bu durum sonrasında Çatağay ve Ogeday’ın neler yapacağı da merak edilmektedir.

Kulkan Erdenet (Genco Özak) Kimdir?
gence ozak kimdir

Çukur Kulkan Erdenet rolünü Genco Özak canlandırmaktadır.

22 Kasım 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitim hayatını Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamladıktan sonra oyunculuk işine başlamıştır. 2014 yılında rol aldığı Kocamın Ailesi dizisi ile dizi dünyasına adım atmıştır. Sonrasında ise Star TV’nin unutulmaz yapımlarından birisi olan Sözde Selim Hayroviç rolünü canlandırmıştır. Genco Özak, 1.84 metre boyunda, 79 kilo ve Akrep burcudur.

Oynadığı Diziler
2018 – Söz (Kopuk – Selim Hayroviç) (TV Dizisi)
2017 – Kaybedenler Kulübü 2 (Sinema Filmi)
2017 – Martıların Efendisi (Kahvedeki Adam) (Sinema Filmi)
2016 – Kor (Muhasebeci) (Sinema Filmi)
2016 – Vatanım Sensin (Mehmet) (TV Dizisi)
2014 – Kocamın Ailesi (Can) (TV Dizisi)

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?