1. Ana Sayfa

Çukur dizisinde Yamaç babasını neden öldürdü?

Çukur dizisinde Yamaç babasını neden öldürdü?
+ - 0

Show TV ekranlarında 4.sezonu ile yayında olan ve yeni bölümleri her Pazartesi yayınlanan Çukur dizisinde geçtiğimiz sezon finalinde yaşananlar bu dönemde sürekli olarak gündeme gelmeye devam ediyor. Özellikle İdris Koçovalı’nın Yamaç tarafından öldürülmesi olayı ortaya çıkması herkesi şok etti.

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Burak Dakak, Nur Sürer ve Meral Çetinkaya gibi isimlerin yer aldığı Çukur’da Yamaç’ın babasını neden öldürdüğü tam olarak açıklığa kavuşmadığından dolayı herkes merak içerisinde konu ile ilgili araştırma yapıyor.

yamac

Bildiğimiz gibi geçtiğimiz sezon Yücel ile ilgili tüm konular ekrana gelmişti. Özellikle Koçovalı ailesinin başına bela olan bu adam bir çok kişinin ölmesine neden olmuştu. Final sahnesinde ise labirent içerisinde İdris ile Yamaç’ı karşı karşıya koymuş ve kadınların başına silah dayamışlardı. Kadınların ölmemesi için Yamaç ile İdris Koçovalı’nın birisinin ölmesi gerekiyordu. Bu durumda Yamaç babasının zoruyla vurmasını istemiş ve saniyeler dolduğunda İdris Koçovalı’yı vurmuştu. Bu olay sonrasında Yamaç akıl hastanesine kendini kapatmıştı. Öldürme sebebi kadınların ve çocukların yaşaması içindi.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?