1. Ana Sayfa

Çukur dizisi Arık Böke Erdenet (Barış Arduç) kimdir?

Çukur dizisi Arık Böke Erdenet (Barış Arduç) kimdir?
+ - 0

Show Tv ekranlarında her Pazartesi ilgiyle izlenen yapımlardan olan Çukur dizisinin kadrosuna ünlü oyuncu Barış Arduç katıldı. Yeni dizide Arık Böke Erdenet rolü ile izleyeceğimiz oyuncu Çukur’a çok farklı bir hava katacak gibi görünüyor. Bildiğimiz üzere Çağatay’ın 1-2 bölüm içerisinde öleceğini ve diziden ayrılacağını düşünüyoruz. Bu yüzden onun küçük kardeşi Arık Böke sahneye çıkacak.

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda  Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Cihangir Ceyhan, Burak Dakak, Nur Sürer ve Meral Çetinkaya gibi isimlerin yer aldığı dizide Barış Arduç fırtınası esecek!
çukur barış arduç
ÇUKUR DİZİSİ ÇAĞATAY’IN KÜÇÜK KARDEŞİ ARIK BÖKE ERDENET KİMDİR?

Kiralık Aşk dizisi ile milyonlarca kişinin bahanesini kazanan ve daha sonra Kuzgun dizisinde rol alan Barış Arduç, şimdide Çukur dizisinde Arık Böke rolü ile izleyici karşısında olacak. Diziye çok farklı bir hava katacağı görülürken, Cengiz Erdenet’in de yakın zamanda ortaya çıkması bekleniyor.

BARIŞ ARDUÇ BİYOGRAFİSİ

9 Ekim 1987 İsviçre’de dünyaya gelmiştir. Sevgilisi Gupse Özay’dır.

Oynadığı ve Rol Aldığı Diziler
Çukur
Kuzgun
Kiralık Aşk
Pis Yedili dizisi
Küçük Hanımefendi
Dinle Sevgili
Benim İçin Üzülme
Bugünün Saraylısı ve Racon: Ailem
Deliha Filmi

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?