1. Ana Sayfa

Çukur Celasun ölüyor mu? Kubilay Aka neden ayrıldı

Çukur Celasun ölüyor mu? Kubilay Aka neden ayrıldı
+ - 0

Show TV ekranlarının en çok izlenen yapımlarından birisi olan Çukur dizisinde Celasun ölüyor mu  diye merak edilirken hayranlarını üzen haberler gelmeye başladı. Kubilay Aka Çukur dizisinden neden ayrıldı? İşte detaylar…

Pazartesi akşamları yayında olan dizide son haftalarda heyecan yükselmeye başlamıştı. Özellikle Yamaç, babasının mirasını korumak adına Cumali Amca’ya karşı yeni planlar düşünüyordu. Kızı ve karısını yeniden yanına alması sonrasında mahallede de neler yapacağını düşünüyordu. Diğer taraftan Akın ise gizliden bir şeyler yapmaya çalışıyor ve amca beyin işlerine taş koymaya devam ediyordu. Yayınlanacak yeni bölümde dedesinin arabasını tamir ederek amcasına hediye ediyor.

Cumali Amca ise Vartolu’nun kafasını karıştırarak Yamaç ile karşı karşıya gelmesini sağlıyor. Kudret’in adamlarından aldığı yardımla mahalleye gelen Yamaç, oyunu bozmak için elinden geleni yapacak. Ancak bugün dizide bir kayıp yaşanacak.

Salih ile Yamaç’ın kavgası yine gecenin en çok konuşulan olaylarından birisi olacak.

cukur celasun neden oldu

ÇUKUR CELASUN NEDEN ÖLDÜ?

Dizinin senaryosu gereği sevilen isimlerden birisi olan Celasun bu bölümde arabada boğularak öldürülüyor. Sebebi ise amcanın yanında olması gerekiyorken Yamaçlara yardım etmesinden ve bunun ortaya çıkmasından dolayı öldürülmektedir. Bu haberi alan Yamaç daha da sinirlenerek ortalığı kan gölüne çevirecek gibi görünüyor. Tabi Celasun ölmeden önce Karaca ile yakınlaşma durumları yaşanacak.

Kubilay Aka Çukur Dizisinden Neden Ayrıldı?

Oyuncunun senaryo gereği rolü bittiğinden dolayı ölerek diziye veda edecek. Bu olaydan sonra mahalledekilerin amcaya karşı yeni bir tutum içerisine girmesi bekleniyor.

 

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?