1. Ana Sayfa

Çocukluk dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Çocukluk dizisi oyuncu kadrosu ve konusu
+ - 0

Medyapım tarafından hazırlanan ve 9 Ekim tarihinde izleyici karşısına çıkacak olan Çocukluk dizisinin oyuncu kadrosu belli olurken dizinin konusu izleyicileri ekran başına kilitlemeye geliyor. Cuma akşamları yayınlanacak dizinin performansı merak edilirken isim değişikliği sonrasında Çocukluk olarak devam edecek. Kimsesizler dizisinin RTÜK tarafında gelen şikayetler sonrasında dizinin çocuklar üzerinde kötü etki yapacağı sebebiyle Çocukluk olarak isim değişikliği yaşandı.

cocukluk dizisi fox tv

Konusu: Zorluklar içerisinde yaşayan çocukların hikayesi konu alınacak. Ali Kağan Çocuk Evi’nde yer alan Mozi, Mavi, Bambi ve Zeynep’in sıra dışı hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek.

Çocukluk Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

  1. Beren Gökyıldız – Mavi

cocukluk dizisi beren gokyildiz

Dizilerin yıldızı küçük oyuncu Beren Gökyıldız yine muhteşem oyunculuğu ile izleyicilerin beğenisini kazanacak.

  1. Erdal Beşikçioğlu – Mahir Boztepe

cocukluk dizisi erdal besikcioglu

Behzat Ç dizisinden sonra yeniden ekranlara dönen Erdal Beşikçioğlu herkesi şaşırtan yeni bir rol ile izleyici karşısına çıkıyor.

  1. Burcu ÖZBERK – Ayşegül

Afili Aşk dizisindeki rolü ile adından uzun süre bahsettiren ve yeni dizisi merakla beklenilen Burcu Özberk, yeni sezonda çok konuşulacak bir rolde yer alıyor.

  1. Kübra Süzgün – Mozi
  2. Nilay Yeral – Bambi
  3. Derin Su Akkuş – Zeynep

Çocukluk Dizisi Hangi Diziden Uyarlama? Orjinali

Medyapım tarafından hazırlanan dizinin Japon yapımı bir diziden Türkiye’ye uyarlandığı belirtildi. Çok yakında Fox TV ekranlarında başlayacak olan dizi Cuma akşamları izleyici karşısında olacak.

1.Tanıtım Fragmanı

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?