1. Ana Sayfa

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? sezon finali mi yaptı

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? sezon finali mi yaptı
+ - 0

ATV ekranlarında her Perşembe yeni bölümleriyle izleyicileri ekrana kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Dizi sezon finali mi yaptı? merak edilen konu ile ilgili dizinin oyuncusu Hilal Altınbilek tarafından sosyal medyada yapılan canlı yayın ile açıklandı.

İzleyiciler dizinin yayınlanmaması sonrasında Bir Zamanlar Çukurova 2.sezonu kapattı mı? diye merak ederken, Hilal Altınbilek hayranları ile canlı yayında buluştu. Kendisine gelen soruları da yanıtlayan güzel oyuncu, dizinin bu sezon tekrar yayınlanmayabileceğini belirtirken bu durum izleyicileri üzdü.

Bir Zamanlar Çukurova Sezon Finali Mi Yaptı?
Mart ayında diğer diziler gibi çekimlere ara veren dizi Adana’da çekilmektedir. Rol alan oyuncuların koronavirüs sebebiyle evlerine döndükleri ve karantinada oldukları açıklanmıştı. Son olarak 63.bölüm ile izlediğimiz dizinin 64.bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Dizinin sezon finali yaptığı henüz resmi olarak açıklanmamasından dolayı gelecek sezona bırakılmış olabilir.

Oyuncu Hilal Altınbilek, kesin bir bilgi olmamakla beraber ancak durumun böyle olmasından dolayı gelecek sezon görüşeceğiz gibi göründüğünü açıkladı. Son olarak ise her şeyin her an değişebileceğini de ifade etti.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?