1. Ana Sayfa
  2. Nerede Çekiliyor

Baraj dizisi oyuncu kadrosu ve konusu Fox TV

Baraj dizisi oyuncu kadrosu ve konusu Fox TV
+ - 0

Çekimleri uzun süredir devam eden ve 17 Mart Salı akşamı Fox TV ekranlarında başlayacak olan Baraj dizisinin tanıtım fragmanı yayınlanırken oyuncu kadrosunda yer alan isimler de açıklandı. Bu sezon iddialı yapımlarından birisi olan Baraj heyecanla bekleniyor. İşte dizi hakkında tüm detaylar:

Medyapım ve No:9 Productions ortak yapımı olan dizinin yönetmen koltuğunda Hasan Tolga Pulat yer alıyor. Yine senaryosunu da dizinin yönetmeni Pulat yazıyor. Çekimleri yapıldıktan sonra ilk fragmanı yayınlanan dizi sosyal medyada en çok konuşulanlardan olmayı başarırken ilk bölümü heyecanla bekleniyor. Bildiğimiz üzere geçtiğimiz hafta ilk olarak dizinin afişi Öğretmen dizisinin reklam arasında yayınlanmıştı. Yayınlanan afiş üzerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Iman Casablanca ve sevilen isimlerden
Sumru Yavrucuk vardı. İzleyicileri heyecanlandıran bu görüntü sonrasında 17 Mart 1.bölüm beklenmeye başlandı.

KONUSU
Bildiğimiz üzere Türk Sinema tarihinde unutulmaz yapımlardan birisi olan 1977 yılında ilk kez sinemada yayınlanan başrolünde Tarık Akan ile Türkan Şoray’ın yer aldığı Baraj filminden uyarlanmıştır. İnternette bir sitede Nehir’le tanışan Nazım’ın yaşayacakları unutulmaz aşk konu alınıyor.

İşte dizinin afişi:

baraj dizisi afiş

BARAJ DİZİSİ OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ

1-Feyyaz Duman (Nazım) Kimdir?

baraj feyyaz duman nazım
1982 yılında Mardin’de dünyaya geldi. Ünlü isim İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Dansları Bölümü’nde eğitim aldı. Amerika’da da eğitim almıştır. Annemin Şarkısı isimli sinema filmi ile ödül almıştır.

Rol aldığı ve Oynadığı Dizi Filmler
Baraj (Nazım)
Kadın (Arif)
İçerde

Boyu: 1.75 metre
Kilo: 65 kg

Oyuncu Fox TV ekranlarında geçtiğimiz aylarda final yapan Kadın dizisinde Arif karakteri ile tanınmıştır.

2-Biran Damla Yılmaz (Nehir) Kimdir?

baraj dizisi ne zaman başlayacak
Dizinin en çok merakla beklenilen isimlerinden birisi diyebiliriz. Uzun süredir oyuncunun yeni bir yapım ile ekrana gelmesi hayranları tarafından bekleniyordu. 28 Haziran 1997’de İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. 2014 yılında yayında olan Yasak isimli dizi ile kamera karşısına çıkmıştır. Özellikle Kırgın Çiçekler isimli dizide tanınmayı başarmıştır.

Oynadığı ve Rol Aldığı Diziler Filmler
Yasak
Beyaz Yalan
Çılgın Dersane: Ada
Kırgın Çiçekler
Mucize 2 Aşk
Canevim

Boyu: 1,61 metre
Kilo: 54 kg
Burcu: Yengeç burcudur.

3-Burak Yörük (Tarık) Hakkında

baraj burak yörük tarık
26 Mayıs 1995 yılında İstanbul’da gözlerini dünyaya açmıştır. Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almıştır. Henüz küçük yaşlarındayken dizide rol almaya başlamıştır.

Oynadığı ve Rol Aldığı Diziler
Biz Boşanıyoruz
20 Dakika
Ben Onu Çok Sevdim
4N1K 2 ve 4N1K sinema filmlerinde rol almıştır.

Boyu: 1,88 M
Kilo: 74 kg
Burcu: İkizler burcudur.

4-Sait Genay

sait genay baraj dizisi

5-Tuna Orhan

baraj dizisi tuna orhan

6-İhsan İlhan

7-Batuhan Yüzgüleç

8-Samil Kafkas

9-Mesut Yılmaz

BARAJ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR

Merakla beklenilen dizinin çekimleri ilk olarak Nevşehir olarak belirlenmişti. Hatta çekimler yapılmış  ve fragman hazırlanmak üzereyken değişiklik yapılarak çekim yerleri Sakarya’ya alınmıştır. Yani dizinin çekimleri şuan Sakarya’da gerçekleştirilmektedir.

NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Dizinin ilk bölümü ile 17 Mart Salı akşamı yayınlanacağı açıklandı. Kadın dizisinden sonra Salı gününde boşluk yaşayan Fox TV böylece bugünü de doldurmuş olacak.

Tanıtım Fragmanı

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?