İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nerede Çekiliyor

Babil dizisi nerede çekiliyor? set ve mekan adresleri

Babil dizisi nerede çekiliyor? set ve mekan adresleri
+ - 0

Star TV ekranlarında bu sezon iddialı yapımlardan birisi olan Babil dizisinin yayın tarihi açıklandı. 17 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan dizinin çekimlerinin nerede yapıldığı ise merak konusu oldu. Özellikle set ve çekim mekanlarının adresleri izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı.

Bildiğimiz üzere ilk olarak Digitürk platformu için hazırlanan ancak anlaşma yapılamamasından dolayı yeniden normal yayın yapan kanallara dönülen dizi Star TV ile anlaşma yapmıştı. Ay Yapım imzalı Babil dizisi 2020 yılının bombalarından birisi diyebiliriz. Oyuncu kadrosunda Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi ünlü isimlerin yer alacak olması yapımın ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor. Farklı hikayesi ile gelecek haftadan itibaren izlemeye başlayabiliriz.

BABİL DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR
Dizinin ilk fragmanlarında gördüğümüz gibi hastane sahneleri vb mekanlar görülüyor. Henüz çekim mekanları ile ilgili adres bilgileri tarafımıza ulaşmamıştır. İstanbul’da çekimleri yapılan dizinin semt ve diğer bilgilerini en kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?