1. Ana Sayfa

Aşk 101 2.sezon ne zaman başlayacak? Fragmanı çıktı mı

Aşk 101 2.sezon ne zaman başlayacak? Fragmanı çıktı mı
+ - 0

Netflix Türk yapılarıyla izleyicilerin beğenisini toplamaya devam ederken bomba gibi düşen aşk 101 büyük bir ilgi gören ilk sezonuyla seyirciyi kendisine kitleyen dizinin ardından yeni sezon ne zaman sorusu dolaşmaya başladı. Büyük bir heyecanla beklenen dizinin fragmanı ne zaman yayınlıyor?

1. Sezonu 24 Nisan da yayınlanmış dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağını dair henüz bir açıklama bulunmuyor.
Peki aşk 101 1. Sezonunda neler yaşandı? Başları beladan bir türlü kurtulmayan Eda, Kerem, Sinan, Osman okuldan atılma tehlikesiyle başbaşadır . Bu zamana kadar yapılan oylamalarda kurtulan gençleri yine son dakika bir öğretmenleri kurtarmıştır. Bu öğretmenin kim olduğunu merak eden gençler okulun başarılı , öğretmenlerin gözde öğrencisi aynı zamanda okul temsilcisi olarak toplantıda bulunan Işıl’ın yanına giderler. Onları kurtaran Burcu öğretmenin tayini çıkmıştır . Burcu öğretmenin gitmesiyle kendilerini okulda yollayacak müdürlerini yüzünden Burcu öğretmeni İstanbul’dan ayrılmaması için bir plan belirlerler. Işık’ın da yardımıyla bir Rock konserinde iki öğretmeni buluşturan gençler Kemal ve Burcu öğretmenlerini yalnız bırakırlar. Aşk yapayım derken grubun içinden Eda ve Kerem arasında bir şeyler doğarken Eda kendisi Kerem’den uzak tutmaya çalışır. Işık’ın da Sinan’a ilgi duymaya başlamıştır. Bu arada Burcu öğretmenlerinin sevgilisi olduğunu öğrenen gençler tam bu planlarından vazgeçecekken sevgilisi Tuncay’ın Burcu öğretmenlerini haketmediğini fark ederler. Tekrar plan yapan gençler okulda bir bahane bularak bir işte beraber olmalarına vesile olurlar. İyice kafası karışmış olan burcu öğretmen Kemal’e aşık olmuştur . Tuncayı terk eder ve Kemal’e gider ancak hiç beklemediği bir şeyle karşılaşan Burcu geri döner.

Okul labaratuvarında meydana gelen kavgada öğrencilerini bu sefer okuldan atmaya kesin gözüyle bakan müdür ve öğretmenler Burcu engeliyle yine baş basalardır . Kemal ve Burcu çocukların okuldan atılmaması için uğraşırlar okulda herkesin önünde özür dileme karşılığında öğrencilerin okulda kalmasına karar verilir. Fakat Burcu ve Kemal kendilerine oynanan oyunun farkına varmışlardır . Öğrenciler özür dilemez ve Burcu eşyalarını toplayıp gitmek ister.

Aşk 101 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak? 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı mı?
Heyecanla beklenilen yeni sezonun henüz ne zaman yayınlanacağı bilinmemektedir. Netflix’ten konu ile ilgili açıklama beklenirken fragmanının yakın zamanda yayınlanması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?