İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Arka Sokaklar’ın sezon finali tarihi açıklandı

Arka Sokaklar’ın sezon finali tarihi açıklandı
+ - 0

Uzun yıllardır yayında olan ve yeni sezonda da bomba gibi bölümlerle ekrana gelen Arka Sokaklar sezon finali yapıyor. Kanal D ekranlarında her Cuma izleyicilerin ilgiyle izlediği dizinin sezon finali tarihi açıklandı.

Arka Sokaklar Sezon Finali Ne Zaman

arka sokaklar son bolum

Bu sezonda izlenme oranları ile adından söz ettiren Arka Sokaklar’da sezon finalinin ne zaman olacağı açıklandı.  Dizinin 17 Haziran Cuma akşamı yayınlanacak olan 632. bölümüyle tatile ayrılacağı açıklandı. Bu demek oluyor ki gelecek yeniden aynı gününde yayında olacak.

Arka Sokaklar Sezon Finalinde Ne Olacak?

arka sokaklar sezon finali ne zaman

Erler Film tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Oya Okar’ın yer aldığı dizinin sezon sonunda önemli olaylar yaşanacak. Her yıl olduğu gibi muhtemelen bu sezonda bazı oyuncular diziye veda edebilir. Yıllardır bir çok oyuncunun yer aldığı diziye yeni isimlerinde katılması muhtemel görünüyor. Dizinin bu hafta 627.bölümü ekrana gelecek.

Hüsnü ile Mesut Yeni Bölümde Ölecek mi?

arka sokaklar ne zaman sezon finali

Dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde Hüsnü açığa alınıyor. Teröristler tarafından Hüsnü ve Mesut’un arabasına bomba bağlanıp öldürülmek isteniyor. Ancak bu durumdan son anda kurtulacak olan ikilinin sezon finalinde daha büyük tehlikelerle karşı karşıya kalacağı düşünülüyor. Sezon finali tadında yeni bölümde önemli olaylar bizleri bekliyor.

Arka Sokaklar 627.Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

arka sokaklar diziviki

Dizinin 2022-2023 sezonunda da Kanal D ekranlarında devam edeceği belirtildi. Yukarıdaki haberimizde de belirttiğimiz gibi mutlaka yeni oyuncular dahil olurken bazı isimlerden ayrılacak. Arka Sokaklar yeni sezonda da Cuma akşamları yayında olacak. Eylül ayından itibaren tanıtım fragmanları ekrana gelecek.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?