1. Ana Sayfa

9 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı kaybetti?

9 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı kaybetti?
+ - 0

Tv8 ekranlarında bu akşam dokunulmazlık oyunu ile yayında olacak olan Survivor 2020, yavaş yavaş çeyrek finale doğru giderken bu akşam haftanın ilk dokunulmazlığını kim kazandı? İşte oyun hakkında detaylar ve kazanan takım…

Son haftalarda artan gerilim sonrasında yarışmacılar oyun parkurunda kendini kaybediyor. Ünlüler takımı dün akşam oynanan ödül oyununu kaybetmesi sonrasında bu oyunda nasıl performans sergileyeceği merakla bekleniyor. Acun Ilıcalı’nın sunumu ile yayında olacak olan 71.bölümde oyunda Yasin’in bağırması sonrasında şok olaylar yaşanıyor.

9 mayıs survivor dokunulmazlığı kim kazandı

BU AKŞAM SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI, KİM KAYBETTİ? (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

CANLI

ÜNLÜLER 10-8 GÖNÜLLÜLER

Oyundaki eşleşme ve skorları takip edebilirsiniz.

KAZANAN: ünlüler. Tahmin : Ünlüler

Ayrıca erzak ödülünü kazandılar

YASİN OYUNDAN KOVULDU! DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Geçtiğimiz bölümlerde sürekli olarak bağırması nedeniyle Acun Ilıcalı tarafından uyarılan Yasin Obuz, haftanın ilk dokunulmazlık oyununda yine Evrim’e bağırması sonrasında oyun sırasında Acun Ilıcalı tarafından oyundan kovuluyor. Ada konseyinde ise bu konu hakkında bir açıklama yayınlanacağı düşünülüyor. Muhtemelen bir uyarı alacağı tahmin edilmektedir.

Yasin ile Evrim arasındaki bu tartışma büyüyecek gibi görünüyor. Özellikle Evrim’in ada konseyinde ” Yasin benim babamın oğlu değil, beni onu yerin dibine sokar üstüne de toprağı atardım” sözü sonrasında ada konseyinde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Diğer taraftan Yasin’in konseyde olup olmadığı da tanıtımda görülmediği için neler olacağı merakla bekleniyor.

71.Bölüm Fragmanı

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?