1. Ana Sayfa

6 Mart Survivor 2020 Erzak ödül oyununu kim hangi takım kazandı

6 Mart Survivor 2020 Erzak ödül oyununu kim hangi takım kazandı
+ - 0

2 günlük aranın ardından Survivor 2020 kaldığı yerden devam ediyor. 13.bölüm ile ekrana gelecek olan yarışmada bu akşam ödül oyununu kimin kazandığı ve ödülün ne olduğunu öğreneceğiz. Ayrıca yeni bölümde korku dolu anların yaşandığı bir durum söz konusu olduğunu ifade etmek isteriz.

İsterseniz öncelikle son yaşananlarda kısaca bahsedip öyle başlayalım:

Bu hafta adaya veda eden isim Derya Can olmuştu. Hafta sonu oynanan dokunulmazlığı gönüllüler kazanınca ünlüler takımından 3 aday çıkarıldı. SMS sıralamasına göre en az oyu alan kişi Derya olmuştu. Sonrasında ise Pazartesi günü ödül oyunu ekrana geldi. Hamburger, patates ve kola ödülünü kazanan yine gönüllüler olmuş ve ünlüler takımında adeta şok yaşanmıştı.

6 mart survivor kim kazandı

Salı günü ise iletişim oyunu ekrana geldi. Yarışmacıların en çok duygulandıran ve hırslandıran oyunu kazanan bu defa ünlüler takımı olmuştu. Bu hafta yine birbirinden önemli konular bizleri bekliyor olacak.

6 MART SURVİVOR 2020 ÖDÜLÜ ERZAK HANGİ TAKIM KAZANDI BU AKŞAM

CANLI

ÜNLÜLER 10-7 GÖNÜLLÜLER

Eşleşmeler ve skor an be an güncellenmektedir.

ÖDÜL NE: ? Henüz bilinmiyor

KAZANAN: Ünlüler

survivor 2020 ödül oyununu kim kazandı

Murat Ceylan’ın sunumu ile yayında olacak olan yeni bölümde ödülün büyük bir şey olduğu görülüyor. Buzdolabı ve içerisinde yiyecek dolu bir ödül olabilir.  Erzak ödülünü kazanan taraf büyük avantaj sağlayacak.

Berkan ile Yasin Arasında Tartışma

Bu akşam oyun sırasında ikili arasında küçük bir tartışma yaşanacak. Berkan’ın ” Bench’ten öyle bir destek geliyor ki adamın çıkıp ısırası geliyor parkurları”

Yasin ise ” Bana bak artist artist konuşma”

Yasin: ” Bizi yine tahrik ediyorsun, bağırmadan konuşsun o zaman”

ÜNLÜLER TAKIMINDA BİR YARIŞMACI BAYILIYOR! SON DURUMU

survivor kim bayıldı

Bu akşam ayrıca ünlüler takımı uyuduğu sırada yarışmacılardan Mert bir anda yere yığılıyor. Neler olduğu ise merak ediliyor. Ersin’in uyanıp hemen müdahale etmesi sonrasında neler yaşanacak merak ediliyor.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?