1. Ana Sayfa

6 Mart Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı?

6 Mart Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı?
+ - 0

Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen yapımlardan olan Gelinim Mutfakta 6 Mart 2020 Cuma günü 475.bölüm ile yayında olacak.  Bugün 5 altın bileziğin sahibinin kim olduğu merak edilirken elenen isimde merak konusu oldu. Ayrıca programda son güncel puan durumunu da öğrenebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi dün neler yaşandığı konusundan başlayalım:

Dün Yaşananlar ve Birinci Olan İsim
Yeni bölümde Özlem’in yaptıklarını teftiş eden Başak, Nurten Hanım arasında tartışma yaşandı. Başak yemek yapar ve Elif onu eli ile konrol etmesi sonrasında kaynanalar olaya müdahil oluyor. Başak’ın yemeğinin üzerine örttüğü bez alev alması sonrasında mutfakta panik yaşandı.
gelinim mutfakta 6 mart bilezikleri kim aldı

Dünün Puan Durumu şöyle:
Elif: 10 puan

Özlem: 7 puan

Ezgi: 11 puan

Başak: 12 puan

Gelinim Mutfakta 475.Bölüm Fragmanı İzle

6 MART GELİNİM MUTFAKTA 5 ALTIN BİLEZİĞİ KİM ALDI?
Bugün yayınlanacak olan 475.bölümde altın bileziğin sahibinin kim olacağı merak edilirken elenen isimde bugün belli olacak. Öğleden sonra ekrana gelecek olan yeni bölümde kazanan isimleri an be an buradan öğrenebilirsiniz. Detaylar yer almaya devam edeceğiz.

62 puan alarak 5 altın bileziğin sahibi Başak oldu.

Son Güncel Toplam Puan Durumu Haftalık
Ezgi : 44 + 8 = 52
Elif : 36 + 14 = 50
Özlem : 41 + 8 = 49
Başak : 48 + 13 = 61

6 MART GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ? YENİ GELEN YARIŞMACI KİM
Ayrıca bugün bir yarışmacı veda edecek. Haftalık puan durumuna göre yarışmaya veda eden isim Fatih Ürek tarafından açıklanacak. Elenen kişinin yerine yeni bir yarışmacı olacak. İlerleyen saatlerde yeni bölümden detaylar yer alacaktır.

Veda eden isimin kim olduğunu bugün buradan öğrenebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?