1. Ana Sayfa

30 Ocak Survivor 2022 dokunulmazlığı ve ödülü kim kazandı?

30 Ocak Survivor 2022 dokunulmazlığı ve ödülü kim kazandı?
+ - 0

Survivor 2022 All Star bu akşam (30 Ocak 2022) 12.bölüm ile ekrana gelecek. Yayınlanacak olan yeni bölümde dokunulmazlığı ve ödülü kim kazandı diye merak ediliyor. Yayınlanan tanıtım fragmanı ile sosyal medyayı sallayan yarışmada bu akşam önemli olaylar yaşanacak. Dokunulmazlık oyunu dışında özellikle Nisa-Ogeday-Mert ve Sude ile ilgili yaşanacak konular resmen kaosa sebebiyet verecek gibi görünüyor.

Bu akşam Survivor yarışmasının klasik oyunlarından bir tanesi oynanacak. İki takım yarışmacıları belirli sınırlar içerisinde ellerinde bulunan sembolleri düşürmeye çalışacaklar. Kim karşı tarafın sembolünü daha erken düşürürse sayıyı onlar kazanacak. Dün oynanan dokunulmazlık ve ödül oyununu gönüllüler takımı kazanmıştı. Bu akşam hem ödül hemde dokunulmazlık oyunu izleyici karşısında olacak.

survivor dokunulmazlik oyununu kim kazandi 30 ocak

CANLI

BU AKŞAM SURVİVOR 2022 ALL STAR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU VE ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

Kadınlar
ÜNLÜLER 8-6 GÖNÜLLÜLER

Erkekler
ÜNLÜLER 5-8 GÖNÜLLÜLER

Finali gönüllüler takımı kazandı. Dokunulmazlığın sahibi oldular.

Skoru an be an sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Diğer taraftan bu akşam yaşanacak diğer olaylarla ilgili ada konseyinde bomba açıklamalar bizleri bekliyor. Sude ile Mert arasında ne olduğu ve daha önceden sevgili mi gibi soruların cevabını bulacağımız bir konsey olacak.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?