1. Ana Sayfa

3 Mayıs Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? Kim kaybetti

3 Mayıs Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? Kim kaybetti
+ - 0

Her hafta sonunda izlemeye devam ettiğimiz Survivor 2020’de bu akşam yeni bölüm ekrana gelirken haftanın 2.dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandığı merak ediliyor. Bu sezon yayınlandığı her bölümü ile izleyicileri koronavirüs salgını nedeniyle evlerinde büyük bir merak ile ekran başına kilitleyen Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Kim oyunu kaybetti?

Dün akşam oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanmıştı. Aldıkları 10-8 skor ile ada konseyine rahat giden ünlüler takımı, bu akşam kazanırsa gönüllüler takımından bir ismin gideceği kesinleşecek. Bildiğimiz üzere her hafta sonu oynanan oyunlar sonrasında ada konseyi yaşanmaktadır. Dün akşam konseyde gönüllüler takımından ilk aday Berkan olmuştu. Başarılı skorlar alan ancak dün akşam kötü bir performans sergileyen Berkan’ın adı hemen konseyde yazılan isimlerden birisi oldu.

BU AKŞAM SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

CANLI

ÜNLÜLER 5-10 GÖNÜLLÜLER

Oyundaki eşleşme ve skorları takip edebilirsiniz.

KAZANAN: Gönüllüler . Tahmin: (Gönüllüler) —- böylece tahminimiz tuttu.

ELEME ADAYI KİM OLDU ? KİMİN ADI YAZILDI (3 Mayıs 2020 Pazar)

Bu akşam kaybeden takımdan bir aday daha çıkarılacak. Bu isimin kim olduğu konusunda detayları TV8 ekranlarında saat 23.30’dan itibaren öğreneceğiz. Acun Ilıcalı tarafından ayrıca Aycan ile ilgili bir haber olduğunu belirtmek isteriz.

65.bölüm fragmanı izle

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?