1. Ana Sayfa

23 Mayıs Survivor dokunulmazlığı kim aldı bugün

23 Mayıs Survivor dokunulmazlığı kim aldı bugün
+ - 0

Tv8 ekranlarında bu akşam 85.bölüm ile yayında olacak olan Survivor’da haftanın 2.dokunulmazlık oyunu oynanırken hangi takımın kazanacağı merak ediliyor. 23 Mayıs itibari ile yarışmada şok anlar yaşanmaya devam edecek. Özellikle Yunus Emre ile Ardahan’ın tartışma olayı ve kavgası geceye damga vuracak.

Dün oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan taraf gönüllüler takımı olmuş ve ada konseyinde ünlüler takımından Yunus Emre eleme adayı olarak belirlendi. Bu akşam gönüllüler kazanırsa adaya veda edecek olan isim ünlüler takımından olacağı kesinleşecek. Ünlüler kazanırsa gönüllüler takımından bir aday daha çıkacak.

BU AKŞAM SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI

CANLI

ÜNLÜLER 6-10 GÖNÜLLÜLER

Oyundaki eşleşme ve skoru takip edebilirsiniz.

Kazanan: gönüllüler kazanıyor…

  • Sercan ile Ardahan mücadelesini Sercan kazandı
  • Yunus Emre ile Cemal Can mücadele etti: Cemal
  • Elif-Nisa karşılaştı: Nisa

Ada konseyinde haftanın ikinci eleme adayının kim olacağı merak ediliyor. Bu akşam Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak.

DOKUNULMAZLIK OYUNU NEDEN CUMA İLE CUMARTESİ OYNANDI?

Bildiğimiz üzerce Acun Ilıcalı konu ile ilgili dokunulmazlık oyununda bir açıklama yapmıştı. Bu hafta bayram olması dolayısıyla neler olacağı konusunda bilgiler verdi. Bayramda eğlenceli programlar olacağını ve bu hafta eleme olmayacağı açıklandı. Bu durumda gelecek hafta 2 dokunulmazlık oyunu daha oynanacak ve toplamda 4 aday SMS oylamasına çıkarak en az oyu alan elenecek.

YUNUS EMRE İLE ARDAHAN’IN KAVGASI! DİSKALİFİYE OLACAKLAR MI?

Oynanacak olan dokunulmazlık oyunu ile birlikte oyun içerisinde Ardahan ile Yunus Emre büyük bir kavgaya girişiyor. Konu ile ilgili henüz diskalifiye olacağı belli olmasa da uyarı almaları durumu yaşanabilir.

85.bölüm fragmanı

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?