1. Ana Sayfa

2 Nisan Survivor 2022 Dokunulmazlığı kim kazandı

2 Nisan Survivor 2022 Dokunulmazlığı kim kazandı
+ - 0

Bu akşam TV8 ekranlarında yeni bölümü ile yayında olacak olan Survivor 2022 All Star’da dokunulmazlık oyununu kim veya hangi takım kazandığı belli oluyor. Ayrıca bu akşam yokluk adasına gidecek olan yarışmacı belli olacak.

Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanmıştı. Ve yokluk adasına ilk giden isim Ardahan olmuştu. Çok zorlu koşulların olduğu yokluk adasında sadece bir tahtadan ve battaniyeden başka bir şey bulunmuyor. 24 saat kalacak olan yarışmacılar zor anlar yaşamaya devam edecek. Bakalım bu akşam hangi yarışmacı gidecek hep birlikte göreceğiz.

2 nisan survivor dokunulmazligi kim kazandi

2 NİSAN SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI

CANLI

ÜNLÜLER 0-0 GÖNÜLLÜLER

Skorları an be an takip edebilirsiniz.

Son günlerde vites artıran ünlüler takımı dün akşam dokunulmazlık oyununda büyük bir performans sergiledi. Gönüllüler takımında ise Nisa ile Yağmur’un oyun sırasında tartışması geceye damga vurdu. Kural hatası yapan Nisa parkuru tamamlamayınca Yağmur tarafından büyük bir tepki aldı. Sonrasında ise ikili arasında tansiyon yükseldi.

Survivor Yokluk Adasına Kim Hangi Yarışmacı Gitti? (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Yokluk adasına ilk giden isim Ardahan olmuştu. Bu akşam kaybeden takımdan bir yarışmacı daha bu zorlu şartlarla karşı karşıya kalacak. Gece saatlerinde detayları öğrenebilirsiniz.

Bu akşam ayrıca parkur sırasında bir yarışmacı sakatlık geçiriyor. Bu isimin kim olduğu ise fragmanda belli olmuyor.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?