1. Ana Sayfa

19 Ocak Survivor 2022 SMS sıralaması sonuçları Exxen! Kim elendi

19 Ocak Survivor 2022 SMS sıralaması sonuçları Exxen! Kim elendi
+ - 0

Cumartesi 1.bölümü ile yayında olan Survivor 2022 All Star, bu akşam haftanın ilk eleme konseyi ile ekranda olacak. 5.bölümü yayına gelecek yarışmada sürgün kampına giden 4 adaydan 1 kişi SMS sıralaması sonuçlarına göre veda edecek. Exxen üzerinden veya Acunn.com üzerinden açıklanacak sonuçlarda en az oyu alan yarışmaya veda etmiş olacak.

Bildiğimiz üzere bu sezon sürgün kampı uygulaması başlamıştı. İlk hafta sürgün adasına giden isimler Birsen, Gizem, Sercan ve Hikmet olmuştu. Yaklaşık 4 gündür bu adada kalan isimler kesinlikle diğerleri ile ilgili bir iletişimde bulunamıyordu. Akşam yapılacak olan SMS sonuçlarına göre ilk All Star yarışmacı elenmiş olacak.

19 ocak 2022 survivor sms siralamasi oylamasi

Diğer taraftan bundan böyle haftanın en iyi performansını yapan yarışmacılar dokunulmaz olacak ve oylama konseylerinde adları yazılmayacak. Bu hafta bu isimlerde 1.hafta özel olarak açıklanacak.

Survivor 1.Hafta Bireysel Performans Sonuçları Sıralaması

1-

2- sonuçlar bu akşam Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak.

3-

SURVİVOR 2022 1.HAFTA SMS OYLAMASI SIRALAMASI (19 Ocak 2022 Çarşamba)

Not: Sonuçlar bu akşam Exxen.com veya Acunn.com üzerinden açıklanacaktır.

  • Hikmet
  • Sercan
  • Birsen
  • Gizem

Sonuçlar açıklandıktan sonra sıralama düzenlenecektir.

19 Ocak Survivor All Star Kim Elendi?

19 ocak survivor 2022 kim elendi

Elenen isim gece saat 00.15’de belli olacak

ELENEN İSİM: Gizem

Ünlüler Takımı: Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Birsen Bekgöz, Çağan Atakan Arslan, Elif Gören, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım

Gönüllüler Takımı: Anıl Berk Baki, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Berna Keklikler, Evrim Keklik, Gizem Kerimoğlu, Gökhan Keser, Hikmet Tuğsuz, Nisa Bölükbaşı, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Sude Burcu, Yasin Obuz

Bu akşam 5.bölüm ile birlikte haftanın ilk ödül oyunu oynanacak. Hangi takım kazanacak ve ödül ne olacak heyecanla bekleniyor.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?