1. Ana Sayfa

11 Mart Doya Doya Moda kim birinci oldu?

11 Mart Doya Doya Moda kim birinci oldu?
+ - 0

TV8 ekranlarında izleyicilerin ilgiyle izlediği programlardan birisi olan Doya Doya Moda programında 11 Mart 78.bölümde birinci kim oldu diye merak ederken puan durumundan detayları öğrenebilirsiniz. Gündüz kuşağı programı olduğu için çalışmakta olan kişiler sonuçları buradan kolayca öğrenebilirler.

TV8’de reytingleri iyi olan programda dün önemli olaylar yaşandı. Moda yarışmasında Kemal Doğulu Ferdanur’un diskalifiye edildiğini açıklamıştı. Büyük bir rekabetin yaşandığı yarışmada tartışmalarda yaşanmaya devam ediyor. Günün sonunda en güzel giyinen kişiye jüri üyeleri tarafından puanlama yapılmaktadır. En yüksek puanı alan yarışmacı günün birincisi olarak seçilmektedir. Cuma günü ise haftanın birincisi seçilmektedir.
gün yüzüne çıkacak. Peki Doya Doya Moda 10 Mart 2020 Salı puan durumu nasıl oldu? Merak edilen bütün detaylar haberimizin devamında

Doya Doya Moda 78.bölüm fragmanı

Doya Doya Moda 11 Mart 2020 Puan Durumu
Dün yapılan oylama sonrasında Özde ve Sündüz 20 puan alarak birinci olmuşlardı. Emel ise 12 puan alarak günü ikinci olarak tamamladı. Betül ise 10 puan alarak 3.sırada kendisine yer buldu. Derya ile Su ise 6 puan alarak son sırada kendilerine yer buluyor.
doya doya moda 11 mart kim birinci oldu

Emel Başkan: 10
Sepideh Su Bahar: 13
Betül Böçkün: 10
Sündüz Durmaz: 10
Özde Karacan: 20
Derya Çağlar: 15
Sena 11

Puanlama ve günün birincisi bugün yeni bölümde açıklandıktan sonra haberimizde yer alacaktır.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?