1. Ana Sayfa

10 Mayıs Survivor haftanın 2.dokunulmazlığını kim kazandı

10 Mayıs Survivor haftanın 2.dokunulmazlığını kim kazandı
+ - 0

Finale adım adım gittiğimiz Survivor 2020’de bu akşam (10 Mayıs) haftanın 2.dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandığı merak edilirken heyecanlı olaylar yaşanmaya devam ediyor.

Bildiğimiz üzere dün akşam ünlüler takımı ilk oyunu alarak ada konseyine rahat gitmişti. Bu akşam kaybeden gönüllüler olursa bir ismin gideceği kesinleşecek. Ancak oyunu gönüllüler alırsa iki takımdan 3’er aday eleme potasına girecek. Aslında bugün yayınlanacak olan 72.bölümde oyundan çok ada konseyinde yaşanacaklar herkesi şok edecek. Acun Ilıcalı’nın verdiği bir haber sonrasında yarışmacıların ağladığı ve neden ağladıkları merak ediliyor.

Bir çok kişi bu haberin ” Ersin’in köpeğinin öldüğünü öğrendiği an” diye iddia ederken bir çok kişi de anneler günü dolayısıyla gelen haberlerden dolayı böyle duygusal bir ortamın yaşandığını ifade ediyor. Akşam konseyde tüm detayları öğreneceğiz.

BU AKŞAM SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI KAYBETTİ (10 MAYIS)

CANLI

ÜNLÜLER 4-10 GÖNÜLLÜLER

Oyundaki skorlar an be an aktarılmaktadır.

Kazanan:gönüllüler. Tahmin: (gönüllüler)

ve yine tahminimiz doğru çıktı.

ADA KONSEYİNDE ERSİN KÖPEĞİNİN ÖLDÜĞÜNÜ MÜ ÖĞRENDİ?

Bu konuda sürekli olarak sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Muhtemelen bugün haber verilmeyecek gibi görünüyor. Çünkü daha önce Yılmaz Erdoğan bu haberin verilmesinin doğru olmadığını belirtmişti. Büyük bir ihtimal anneler günü veya ailelerden gelen bir haber ile alakalıdır.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?