1. Ana Sayfa

1 Mayıs 2020 Survivor erzak ödül oyununu kim kazandı

1 Mayıs 2020 Survivor erzak ödül oyununu kim kazandı
+ - 0

Tv8 ekranlarında bu sezon yayınlandığı her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Survivor 2020’de bu akşam (1 Mayıs) erzak ödül oyunu oynanırken kimin ve hangi takımın kazandığını öğrenebilirsiniz. Dün akşam yayınlanan yeni bölümü yine sosyal medya ve reytinglerin zirvesine yerleşen yarışmada bu akşam yine herkesi şoke edecek bir olay yaşanacak. Nisa oyun sırasında sinirlenip kutuya vurması sebebiyle ayağından sakatlık yaşıyor.

Yarışmacıların adeta can suyu olan erzak için kıyasıya bir oyun olacağa benziyor. Geçtiğimiz hafta kaybettikleri erzak oyununu bu hafta almak isteyen ünlülerin nasıl bir performans sergileyeceği henüz bilinmezken son haftaların formda takımı gönüllüler oldu. Büyük ödül oyununu kazandıktan sonra bir çok oyunu kazanan gönüllüler takımında bu akşam Nisa’nın sakatlığının nasıl olacağı merakla bekleniyor.

BU AKŞAM SURVİVOR 2020 ERZAK ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

CANLI

ÜNLÜLER 10-7 GÖNÜLLÜLER

Oyundaki eşleşme ve skorları an be an takip edebilirsiniz.

ÖDÜL: bugün açıklanacak.

KAZANAN: ünlüler

1 MAYIS SURVİVOR NİSA SAKATLANDI MI? DEVAM EDECEK Mİ? 

1 mayıs survivor nisa sakatlandı mı

Oyun sırasında kaybettiği için ağır kutuya ayak ile vuran Nisa, büyük bir acı ile ağlıyor. Doktor müdahalesi sırasında parmağında yaşadığı sorun sonrasında henüz devam edip etmeyeceği bilinmiyor. Ancak bir süre dinlendirilme durumu olabileceğini belirtelim. Ağır bir kutuya sinirle vurduğu için parmağında büyük bir sorun yaşanmış olabilir.

63.bölüm fragmanı

İşte Nisa’nın sakatlandığı o anlar:

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?